HAKKIMIZDA

      Kuruluşundan bu yana başarıyla sağladığı hizmetler sayesinde şirketimiz yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılar elde etmiş ve ülke ekonomisine büyük katkılarda bulunmuştur. Bu başarının ve gelişimin arkasında kalifiye insan kaynağımız, güvene dayalı bilgi ve iş ilişkilerimiz bulunmaktadır. Tüm müşterilerimiz için kurduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.
Müşterilerimizin ortak hedeflerine ulaşmak için kaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar, profesyonel danışmanlık ve hizmet sunarak yerli ve yabancı müşterilerle uzun vadeli işbirliği yapmaktayız.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

    Güven

Hizmet verdiğimiz her konuda müşterilerimizin bize güvenmesi bizim için çok önemlidir. Bu, malzeme kalitesinden sertifikasyonuna, sertifikadan fatura doğruluğuna ve çalışanlarımızın dürüstlüğüne kadar her şeyi kapsar.

    Saygı

Çalışanlarımızın verdikleri emeğe saygı gösterir ve ekip çalışmasını destekleriz. Faaliyetimiz esnasında topluma karşı görevlerimizi yerine getirmek prensibimizdir. İnsanın doğası olan çevreyi korumaya ve ona destek vermeye çalışırız. Saygı ve güven duyulan bir şirket olmak bizim için önemlidir.

    İş Ahlakı

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak ve saygı göstermek düsturumuzdur. Tüm ilişkilerimizde; adil, kazan-kazan ilkesi, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına sürekli uymak temel ilkemizdir. Şirketin çıkarları doğrultusunda her zaman etik ve dürüst davranırız.

    Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyacı bizim için her şeyden önce gelir. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Etik değerler çerçevesinde müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi borç biliriz.

    İş ortakları

Tedarikçilerimizi dünyanın önemli ve başarılı şirketlerinden seçerek müşterilerimize ürün çeşitliliği sunarız. Tedarikçilerimizle olan iyi ilişkilerimizle, ürünlerimizin sürekliliğini temin ederken ürün portföyümüzün devamlılığını sağlayarak müşterilerimizin tedarik riskini azaltırız. Gerek tedarikçilerimiz gerekse diğer iş ortaklarımız ile ortak paydada buluşmak prensibimizdir.

Başarılarla Tarihçe

2008 yılında Gaziantep’te ilk adımlarımız atılmıştır. 2010 yılında Büyükkarıştıran Lüleburgaz/ Kırklareli’nde ki yeni tesisimize taşındık. 2008-2019 yılına kadar teknik, yönetimsel, müşteri, malzeme, tedarik zinciri ve tedarikçi konularındaki bilgi ve becerilerimizi arttırdık ve alt yapı sistemlerimizi geliştirdik. 2013 yılında müşteri ihtiyaçlarını daha yakından karşılamak amacıyla Çorlu/ Tekirdağ da yeni servis merkezimizi kurduk. 2014 yılında Tekstil alanında Optik Beyazlatıcılar ile ilgili satış ağında araştırmalar başlatıldı. 2014 yılında edindiğimiz ve kazandığımız bilgi birikimlerimiz ile birlikte oluşan ürün gamımızla Tekstil alanındaki Optik beyazlatıcılar ile ilgili satış ağına başlanılmıştır. 2008 den 2019 yılına kadar bu iki sektörde de hizmet verilmekte ve verilmeye devam edilmektedir. 2018 başlangıcı itibari ile kollarımızı yeni bir sektör için sıvamış bulunmaktayız ve Arıtma kimyasalları, Kağıt kimyasalları ve tutkalları üzerine yapmış olduğumuz uzun süreli araştırmaların ve yurt dışından aldığımız danışmanlıklar ile Ar-ge birimimizde çalışan Türk ve Yabancı menşeili çalışanlarımızın katkısı neticesinde oluşturmuş olduğumuz know-how bilgimiz sayesinde 2019 itibari ile üretim yapmak üzere tesis kurulumuna başlanılmıştır.