Streç film

Streç film ile ürününüzü ve eşyalarınızı pratik bir şekilde ambalajlayarak, tozdan,
lekelerden ve dış etkenlerden korumuş olursunuz.
Kendiliğinden yapışma özelliği ile uygulanması pratiktir.

 

Endüstriyel Shrink

Elektronik eşyalar, PVC, Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Mermer, Granit, Akrilik Malzemeler ve Cam yüzeylerin çizilmelere karşı korunması için kullanılır. Ürünlerin üzerinde leke bırakmadığı gibi istediğiniz güvenliği de sağlar.

 

HDPE Hışır Rulo

HDPE, petrolden elde edilen, yüksek yoğunluklu polietilen malzemedir. İsmi İngilizce karşılığı olan ” High Density Poly Etylene ” kelimelerinin kısaltmasından gelmektedir. Sanayi ve imalat sektöründe genelde bu isim kullanılmaktadır. Enjeksiyon, ekstrüzyon toz kaplama, film çekme, döner kalıplama, gibi birçok biçimlendirme yöntemine uygun bir malzemedir. Enjeksiyon kalıp sıcaklığının 50-70°C ‘de tutulması cihazdan çıkan ürün kalitesini yükseltir. HDPE elektriksel uygulamalara da çok elverişlidir. Piyasada hışır poşet adı ile de anılır

 

Palet Örtüsü

Yük taşıma kapasitesine göre istenilen kalınlıklarda, kullanım şartlarına göre çeşitli katkılar (UV, Anti-Füzyon, vs.) eklenerek; otomatik yada manuel kullanım için torba ve rulo olarak üretilir. Tuğla, seramik, hammadde vb. ürünlerin ambalajlanmasında kullanılan bu ürünler, otomatik fırın ve Şalamo ile ısıtılarak kullanılır ve içerisindeki mamülü sıkıca sararak palet dağılımını önler, ürünü yağmur, toz ve güneşin zararlı etkilerinden korur.

 

Sanayi Tipi Torba

Çek kopar (perfore) özelliğiyle pratik kullanımı ve rulo ambalaj şekliyle stoklanma kolaylığı sağlayan poşet türüdür. Okul, yurt, hastane, fabrika gibi birçok toplu yaşam ve iş alanlarında kullanılmak üzere üretilen yüksek mukavemetli torba türleridir.

Tweetle