Planlama

Boz kimya müşterilerinin huzur ve mutluluğu için büyük bir özveri ve titiz bir planlama içerisindedir. İş yaptığı onlarca müşterisinin siparişlerini hızlı bir şekilde üretip göndermek amacıyla planlama bölümünü sipariş planlama ve üretim planlama olmak üzere iki kısımdan oluşturmuştur. Sipariş Planlama bölümünde müşterilerden gelen siparişlerin en uygun zamanda temin edilmesinin planlamasını yapar ve bunu yaparken Üretim planlama bölümü ile koordineli bir şekilde hareket eder. Üretim planlama bölümü müşterilerin istemiş olduğu ürünlerin müşterilerin istek ve arzuları doğrultusunda en kaliteli şekilde Boz Kimya kalitesinde sunulması için planlar yapar.

 

Kalite kontrol

Kalite anlayışı, hammadde tedarikinden başlayıp üretimle devam eden, satış ve satış sonrası müşteri ilişkileri ve müşteri memnuniyetini de içeren uzun bir süreçtir.
Üretim sistemimizin her aşamasında uygulanan kalite kontrol testlerinden elde edilen veriler, gerektiğinde müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca ilerleyen zamanlarda standartlarımızın güncellenmesi ve kontrol edilmesi için bilgisayar ortamında ve dosyalarda arşivlenmektedir.

 

Ar-ge laboratuarı

Tailor-Made esaslı Ar-Ge anlayışımız ile müşterilerimiz ihtiyaçlarını belirleyip bu doğrultuda Projeler oluşturmaktayız. Projelerimizde Sektördeki bu projeye olan ihtiyaçları da belirlenip konu ile ilgili Akademik işbirlikleri yapmaktayız. Yaptığımız işi Bilim olarak Görüp o Ciddeyetle yeni ürünler oluşturmaktayız.

Tweetle