Pazarlama

Pazarlamayı sadece satış yapmak olarak algılamayan Boz Kimya, motivasyonu yüksek uzman kadromuz ile müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermektedir. Tüketicilerin farklılıkları göz önünde bulundurularak, tüketicilere yönelik Pazar araştırılması yapılmakta, değişiklikler takip edilmekte ve rekabet üstünlüğü sağlanmaya çalışılmaktadır. Firmamız ürün yelpazesini geliştirirken bir yandan da müşteri talep ve istekleri doğrultusunda kendini yenilemektedir. Esnek üretim süreci ile müşteri taleplerini en kısa sürede ve kalite standartlarını riske atmadan gerçekleştirir.

 

Satınalma Politikamız

Sürdürülebilir büyüme stratejimizi gerçekleştirirken, dünya pazarlarının yakınlaşması, rekabet koşullarının artmasına son derece önem vermekteyiz. Bu stratejimizi hayata geçirirken işbirliği içerisinde olmayı, sürdürülebilirlik bilincini arttırmayı ve faaliyetlerimizi çevreye duyarlı örnek yaklaşımlarla desteklemeyi amaçlıyoruz. Şirketimiz üretim, teknik, ar-ge, satış-pazarlama parametrelerine dikkat ederek sağlıklı ve devamlı işleyen bir tedarik zinciri ile maliyet, rekabet, fiyat avantajı sağlama ve toplam kaliteyi değerlendirerek bu stratejiyi hayata geçirmeyi planlamaktadır.

 

Sipariş Alım Politikamız

Müşterilerimiz Boz Kimya olarak bizlerin sadece ürünlerini değil, aynı zamanda marka değeri olan kaliteli ürünleri satın almak isterler.
Bizlerde değerli müşterilerimize kesintisiz iletişim ile konusunda uzman satış uzmanlarımızla istedikleri hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bu çalışmaları yaparken teknolojiyi de bu isteklere entegre etmeyi amaçlıyor ve doğa ile barış içinde yapmaya son derece önem veriyoruz. Sahip olduğumuz pazar bilgisi, analizleri, takibi ve değerlendirmeleri ile de müşterilerimize ve pazara değer katmakta ve katmaya devam edeceğiz.

 


Mal Teslim Şekli ve Şartlarımız

Ürünlerimizin sevki Kırklareli/ Lüleburgaz-Büyükkarıştıran’daki fabrikamızdan İstenilen yere yapılmaktadır.
Ürünlerimiz net kg esasına dayalıdır.
Satın alınan ürünün ambalaj ağırlığı ve yardımcı malzemeler satış kilogramına dâhil değildir.
Ürünlerimiz müşterilerimizin isteği doğrultusunda koli, palet, bidon veya IBC ile sevk edilir.

Tweetle