KAĞIT KİMYASALLARI

 

AMBALAJ TEKNOLOJİSİ


Boyutlandırma Ajanları:

Katyonik/ anyonik Styrene bazlı Yüzey Boyutlandırma ajanı

Yüzey haşıl ajanı, styrene ve esterin kopolimerizasyonu ile sentezlenen yeni tip bir haşıl ajanıdır. İyi çapraz bağ yoğunluğu ve hidrofobik özellikler sonucunda nişasta ile verimli bir şekilde birleştirilebilir.

Mukavemet ajanları:

Kuru mukavemet ajanı, Anyonik PAM, Katyonik PAM, Amfoterik PAM, G-PAM

Bu ürün, yeni geliştirilmiş kuru mukavemet maddesidir, asit ve alkali ortam altındaki liflerin hidrojen bağlanma enerjisini artırabilir, kağıdın kuru mukavemetini büyük ölçüde artırabilir. Eşzamanlı olarak, daha fazla tutma ve boyutlandırma etkisi ve iyileştirme işlevi vardır.

Köpük kesici ajanları :

Kağıt hamuru, atık su arıtma, şeker için köpük giderici madde(Silikon bazlı)

Hızlı köpük alma hızı, uzun süre köpük önleyici, yüksek verimlilik.

Kağıt Yapımı İçin Köpük Önleyici Ajan (Su-Alkol Bazlı)

Kağıt makinesinin çalışmasını ve kağıdın kalitesini iyileştirir. Kağıt yapımcılığı üzerinde herhangi bir yan etki bırakmadan köpük giderme ve gazdan arındırma işlemlerinde kullanılır.

Renklendiriciler:
Direct brown

Mükemmel Kahverengi tonu vermek için Direct yellow 11 ve Direct orange 105 karışımı.

Oluklu Mukavva ve Kâğıt Borular için Yapıştırıcı

Sıvı Dekstrin Tutkalı

Yeşili ve çevreyi koruyan, uzun süreli kullanımının insan vücuduna zararı olmayan ve işletmenin üretim standartlarını karşılayan bir üründür. Yüksek katı içeriği, iyi akışkanlık, hızlı kuruma ve yüksek verim sağlar.

Enerji tasarrufu sağlayarak ve tüketimi azaltarak ekonomik verimliliği arttırır. Kurutmaya gerek kalmadan, yüksek yapışma mukavemeti sağlayan ve diğer kâğıt türlerinden daha iyi kâğıt boru basınç dayanımı sağlayan bir üründür.

Tweetle